O nas

O nas

 

TIMMKarkonosze.pl to kontynuacja działalności lokalnego magazynu drukowanego TIMM, którego wydania mogliście mieć w swoich rękach na karkonoskim i wrocławskim rynku, które wciąż funkcjonują i są chętnie czytane w wielu miejscach na terenie całego Dolnego Śląska. 

Początkowo powstaliśmy, aby dostarczać Wam coś więcej niż to, co oferują dzisiejsze media. To „coś więcej” to były od zawsze ciekawe, unikatowe treści i wyjątkowa forma. Opieramy się na współpracy z niezależnymi autorami, którzy chętnie pytają, odpowiadają i opowiadają o tematach dalekich od  tradycyjnej medialnej sztampy. 

Nasze działania przedkładamy nad płaszczyznę marketingu, który zarówno w formie online, jak i offline nie jest tematem łatwym. Zbudowany przez nas zespół pracuje nad rozwiązaniami, które pozwalają go idealnie zrozumieć - nie musisz już zastanawiać się i analizować żargonu w postaci: SEO, PPC, Social czy Data Layer. Współpracując z Tobą, skupiamy się na Twoich celach i opracowujemy plan działania, który ma te cele jak najlepiej zrealizować. 

Nasze wieloletnie doświadczenie przedkładamy nad działania w przestrzeni Internetu. Obsługujemy zarówno duże, jak i mniejsze przedsiębiorstwa. Ma to wiele zalet, m.in. myślimy szeroko i praktykujemy z najbardziej wymagającymi klientami, przy zachowaniu zdrowego rozsądku i podchodząc z szacunkiem do skromniejszych budżetów, którymi dysponują mniejsze firmy. 

Nie działamy sami. W zespole TIMM Karkonosze mamy wielu wykwalifikowanych specjalistów. To oni sprawnie żonglują językiem polskim, łącząc go z błyskotliwymi technikami sprzedaży oraz marketingu działającego na podświadomość naszych czytelników. 

Wyróżnia nas też realizm. Nie boimy się powiedzieć naszym partnerom, gdy ich pomysły są, naszym zdaniem, niemożliwe lub nierealne. W trakcie wieloletniej pracy z kampaniami reklamowymi doszliśmy do jednego kluczowego wniosku – skuteczne kampanie to takie, które realizują cele. Najważniejsze jest zatem postawienie realnych, mierzalnych i wykonalnych celów. W budżecie, który jest akceptowalny. Z żelazną konsekwencją trzymamy się tej zasady. Reszta jest efektem.

Możliwości. 

Najważniejszy jest Twój cel. W ramach współpracy zachęcamy Was do budowania relacji długotrwałej. Proponujemy rozwiązania abonamentowe z bezpieczną opcją wyjścia w dowolnym momencie. Kwotę i sposób działania oparty na reklamach, artykułach sponsorowanych, plebiscytach, ankietach i innych narzędziach określamy w oparciu o założenia i możliwości Twojego projektu. 

Jak zacząć?

Odezwij się do nas drogą mailową: [email protected] lub telefoniczną: 515 693 625 i opowiedz o swoich potrzebach lub zwyczajnie zwróć się do nas z prośbą o wysłanie propozycji współpracy.

Remigiusz Hryniewicki

 

Skontaktuj się z nami