Idea

Idea

 

W 2018 roku na terenie Karkonoszy stworzyliśmy pierwszy wysokojakościowy drukowany magazyn lifestylowy – TIMM.
Dzisiaj, u progu 2021 roku, chcąc się rozwijać i nieco za Waszą namową - ruszamy na podbój Internetu: www.timmkarkonosze.pl to adres naszej nowej platformy. 

 

Czego możecie się spodziewać? Z pewnością nie będziemy serwisem informacyjnym. Zachowamy charakter TIMM’a, który tak życzliwie przyjęliście już prawie 3 lata temu. Znajdziecie u nas wiele artykułów
o tematyce, która... no właśnie, zwyczajnie nas zainteresowała. Będzie o ludziach, miejscach, wiedzy i rzeczach, które warto znać. Postaramy się przedstawić Wam naszych partnerów – ludzi i firmy, z którymi się znamy, lubimy, których możemy śmiało polecać dalej. Każdego dnia będziemy starali się zainteresować Was ciekawymi treściami. 

 

Naszą ideą jest promocja Karkonoszy i całego regionu. A głównym celem - rozwinięcie projektu TIMM do platformy, która będzie w stanie wprowadzać do życia regionu znaczące zmiany... Jakie? O tym na pewno jeszcze nie raz Wam opowiemy. Będziemy wspierać różne aktywności, którym warto pomagać, organizować wydarzenia stworzone z myślą o Was, nasi Czytelnicy. Będzie się działo!

 

Zachęcam do czytania, odwiedzania i udostępniania
naszych materiałów. 

Pozdrawiam,
Remigiusz Hryniewicki – redaktor naczelny portalu

 

 

 

 

Skontaktuj się z nami