Hotele-Tak! Restauracje-Nie! Galerie-Tak! Siłownie-Nie! oto prawdopodobny scenariusz na wtorkową konferencję.

  • 25.01.2021, 22:31 (aktualizacja 25.01.2021, 22:45)
  • Remigiusz Hryniewicki
Hotele-Tak! Restauracje-Nie! Galerie-Tak! Siłownie-Nie! oto prawdopodobny scenariusz na wtorkową konferencję. Photo by Marten Bjork on Unsplash
Wtorek 8 rano, to prawdopodobny termin spotkania sztabu ekspertów, którzy pomagają premierowi podejmować decyzję odnośnie, zamrożeń, odmrożeń i wszystkiego co na pandemicznym rynku aktualnie się dzieje..

Jak donosi Business Insider Polska kierowane przez Jarosława Gowina Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii zaleca, aby przy obecnym oficjalnym spadku zakażeń na pierwszy rzut włączyć do funkcjonowania w najwyższym reżimie sanitarnym galerie i sieci detaliczne. 

Jeszcze przed wtorkowym południem możemy spodziewać się oficjalnej konferencji premiera, na której powinny zostać ogłoszone też informacje o innych branżach, które mogę liczyć na ponowne otwarcia. 

Od kilku dni nieoficjalne informacje mówią o tym, że rząd najprawdopodobniej podejmie decyzję o możliwości otwarcia hoteli, z ograniczeniem do ok 25% lub 50% obłożenia. 

Niestety restauracje i siłownie wg. tych informacji wciąż będą musiały pozostać zamknięte. 

W ostatnich dniach media donosiły o wielu insynuacjach, jakoby na strajkujących właścicieli siłowni, którzy zapowiedzieli re-start 1-lutego miały być nakładane wielotysięczne kary, niestety to nie wróży dobrze dla tej branży. 

Remigiusz Hryniewicki

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu szzz.pl. TIMM Wrocław sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe