Skoczna rozrywka w centrum Jeleniej Góry

  • 04.12.2020, 10:38 (aktualizacja 04.12.2020, 11:10)
  • Źródło: TIMMmagazyn
Skoczna rozrywka w centrum Jeleniej Góry
Kiedy dowiedziałem się, że Kuba i Ola Sojka postanowili otworzyć Park Trampolin w Jeleniej Górze, bardzo się ucieszyłem i postanowiłem od razu się z nimi spotkać, żeby dowiedzieć się czegoś więcej. Zwłaszcza że Kuba to zajawkowicz freestyle’owej jazdy na snowboardzie, sponsorowany przez firmy takie jak: Ride Snowboards, Dakine, Dragon, znany środowisku entuzjastów sportów zimowych. Dlatego postaram się Wam rzetelnie opisać, co planują i jak będzie wyglądał ich Park Trampolin.

Strona Wild Jump kliknij tutaj

Fan Page Wild Jump na Facebook kliknij tutaj

 

 

TIMM: Wytłumaczmy może, czym jest Park Trampolin?

Ola: Park trampolin to miejsce wypełnione trampolinami o różnym kształcie i wielkości, przeznaczonymi do skakania, tworzenia ewolucji, trików i salt. Nasz park trampolin to konstrukcja o powierzchni 620m² składająca się z trampolin, o zróżnicowanym stopniu nachylenia i wybicia. W naszym przypadku konstrukcja wyposażona jest w 22 trampoliny, dwie dmuchane poduchy o wymiarach 25 m² i basen z gąbkami.

TIMM: Skąd wziął się pomysł na otwarcie Parku Trampolin?

Kuba: Moją największą pasją jest freestyle’owa jazda na snowboardzie. Najlepszą formą treningu tricków w powietrzu są trampoliny. Długo szukałem takiego miejsca w naszej okolicy, niestety nie znalazłem. Rozszerzyłem poszukiwania na większą skalę i okazało się, że najbliższe miejsce, gdzie mógłbym trenować, jest około 60 km od Jeleniej Góry. Często jeździliśmy wspólnie ze znajomymi, ja trenowałem, a oni skakali dla zabawy. I tak wspólnie z Olą pomyśleliśmy, że fajnie byłoby stworzyć miejsce, w którym można świetnie się bawić i jednocześnie trenować swoje umiejętności sportowe.

TIMM: Czy trudno było zrealizować ten plan?

Kuba: Zaczęliśmy od poszukiwania miejsca, w którym mógłby powstać Park Trampolin, co okazało się najtrudniejsze. Budynek, w którym powstają tego typu obiekty sportowe, musi spełniać odpowiednie kryteria: wysokości i powierzchni. Po długich poszukiwaniach szczęście się do nas uśmiechnęło i trafiliśmy na halę, która spełniałaby nasze wymagania, a jej dodatkowym atutem jest położenie w centrum miasta, przy ulicy Sobieskiego 23. Kolejnym etapem był remont hali, instalacja trampolin i tak powstał nasz Park – Wild Jump.

TIMM: Jakie atrakcje oferuje Wild Jump?

Ola: Przede wszystkim jest to miejsce przeznaczone dla osoby w każdym wieku, niezależnie od umiejętności sportowych – każdy znajdzie coś dla siebie, bo liczy się dobra zabawa. Park podzielony jest na kilka stref. Strefa sportowa z trampolinami olimpijskimi, które dedykowane są osobom o wyższym stopniu zaawansowania. Ponadto ścianka wspinaczkowa, będąca jednocześnie torem przeszkód, zabezpieczona dmuchaną poduszką do miękkiego lądowania. Kolejną strefą jest arena złożona z trampolin o różnym stopniu nachylenia, przeznaczona również do gry w Dodgeball’a. Co więcej, w naszym parku znajduje się nowoczesna gra interaktywna (Cardio Wall), podczas której można sprawdzić swój refleks i poczuć ducha rywalizacji. W kolejnej strefie znajdują się kosze do koszykówki, różnego rodzaju przeszkody między trampolinami, długa trampolina „ścieżka”, druga dmuchana poducha i basen z gąbkami. Jesteśmy przekonani, że Wild Jump to świetne miejsce na zorganizowanie różnego rodzaju integracyjnych imprez firmowych, wieczorów kawalerskich i panieńskich, dla osób lubiących aktywność. Specjalnie dla najmłodszych przygotowaliśmy miejsce do zorganizowania przyjęć urodzinowych.

TIMM: Super! Więcej nie zdradzajmy, tylko zapraszamy wszystkich, aby spróbowali swoich sił na trampolinach w Wild Jump! Dziękuję Wam za rozmowę!

Ola: Dziękujemy!

Kuba: Dzięki! I oczywiście zapraszamy!

Źródło: TIMMmagazyn

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu szzz.pl. TIMM Wrocław sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe